Oticon Ria

Oticon Ria

Dinleme kolaylığını ve konforunu artırır.
Oticon Ria yeni inium platformu üzerinde üretilmiştir ve gerekli işitme ihtiyaçlarını sağlayan cihazlar kategorisinde en iyi performansı sunan işitme çözümümüzdür. RİA’daki odyoloji kullanıcılarına çeşitli durumlarda gerekli dinleme performansını sunar ve her bir kullanıcının dinleme tercihleri ve ihtiyaçlarının karşılanmasına izin verir.
 
RIA ailesi yeni kompakt kanal içi modellerden kulak arkası modellere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Model seçenekleri yeni kablosuz bağlantı özelliklerine sahip görünmez kanal içi (IIC) tamamen kanal içi (CIC) ve yeni tasarım RITE modelleri ile mükemmeli arayan kullanıcılara en iyi çözümü sunar. RITE cihazları Oticon’un miniFit hoparlörlerini ve BTE cihazları yeni Corda miniFit ince hortumlarını kullanarak miniFit yumuşak kubbelerinin ve kişisel mini kulak kalıplarının kendi aralarında paylaşılarak kullanılmasına olanak sağlıyor.
 
Oticon RIA hafif orta dereceden ileri ve çok ileri dereceye kadar olan tüm işitme kayıplı kişilerde uygulanabilir. .
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Gelişmiş YOUMATIC teknolojisi
Gelişmiş YOUMATIC teknolojisi hastanın kişisel ihtiyaçlarına ve ses dinleme tercihlerine göre programlanan özel bir otomatik sistemdir. Gelişmiş YOUMATIC hastanın dinlediği sesteki konfor, destek ve netlikle ilgili tercihlerinin daha fazla karşılanması için gereken cihaz performansının ve reaksiyonunun ayarlanmasını kolaylaştırır.
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
INIUM FEEDBACK kalkanı
Gerekli Serbest Odaklanma Gerekli serbest odaklanma çok zor dinleme koşullarında manuel olarak Tam Direksiyonaliteye geçme imkanı ile iki mod (Optimize Edilmiş Omni ile Split Direksiyonalite) arasında sorunsuz bir geçiş yapar. Optimize omni, konuşma sinyaline istenilen erişimi sağlamak için kulak kepçesinin doğal öne odaklanmasını taklit ederek özellikle konuşmanın anlaşılmasını iyileştirmek için geliştirilmiş yeni bir direksiyonalite modudur. INIUM FEEDBACK kalkanı Inium feedback kalkanı Oticon Inıum platformunda uygulanan etkili bir feedback koruma sistemidir. Inium feedback kalkanı sinyal kalitesi veya işitilebilirlikten ödün vermeden feedbackten koruyan ve iki feedback prensibini birleştiren bir hibrit sistemdir. Feedback riski olan durumlarda feedback’i önlemek için gerçek zaman fazında feedback önleme ve frekans değişikliği arasında en iyi opsiyonu uygular.
 
Optimize omni, konuşma sinyaline istenilen erişimi sağlamak için kulak kepçesinin doğal öne odaklanmasını taklit ederek özellikle konuşmanın anlaşılmasını iyileştirmek için geliştirilmiş yeni bir direksiyonalite modudur.
 
Teknik Ozellikler
 
Etkileyici Dizayn
Speech Speech Guard E
YouMatic
Free Focus
Inium feedback shield
Spatial Sound Premium
ConnectLine