Oticon Sensei

Oticon Sensei

Çocuklar İçin Geliştirilmiş Mükemmel Bir İşitme Cihazıdır.
Oticon Sensei, pediatrik grup için özel olarak tasarlanmış yeni işitme cihazları ailesidir. En gelişmiş İnium platformunda üretilen Sensei, devrim niteliğinde odyolojik özellikleri sağlam bir tasarımla birleştiriyor. Bu ise bebeklerden ergenlik yaşındaki bireylere kadar tüm çocukların benzersiz ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Sensei modellerinin içinde üç farklı hoparlör seçeneğine sahip bir RITE tarzı BTE ve CORDA miniFit ile uyumlu iki BTE modeli bulunur. Sensei hafif dereceden ileri dereceye kadar olan tüm işitme kaybına sahip çocuklar için uygundur. Atanmış bir pediatrik yazılım en iyi uygulama kılavuzlarına bağlı kalarak Sensei uygulamasını her zamankinden daha sezgisel yapar.
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Sensei hafif dereceden ileri dereceye kadar olan tüm işitme kaybına sahip çocuklar için uygundur.
Konuşma Koruması “Speech Guard E “ Konuşma koruması iki amplikasyon metodunu birleştirir. Doğrusal olanla doğrusal olmayan tek bir sıkıştırma sistemi içindedir. Bu da tam ve doğal bir ses deneyimi sunmaya yardımcı olur. Konuşma koruması konuşma sinyalindeki kontrastları daha iyi koruyarak işitme kayıplı çocukların konuşmalarını anlamasını artırmak için ihtiyaç duydukları desteği sunar.
 
Smartfit Eğitmen Endüstride bir ilk olan Smartfit eğitmeni ebeveynlere kulak kalıplarının nasıl yerleştirileceğini gösterirken işe yepyeni bir boyut katıyor. . Akıllı Sensei LED’i kulak kalıbı doğru konumda olmadığı zaman bunu belirterek ebeveyn ve ilgililerin kulak kalıbını doğru takmalarına yardımcı olur.
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Tüm kablosuz sinyal işleme platformları ile uyum
EASYRECD
 
Sensei EasyRECD sistemi işitme cihazını ayarlarken bireysel kulak akustiğini kullanmanın karmaşıklığını giderir. Kişisel işitme cihazı uygulamasının sezgisel ve etkin bir yolu olan EASYRECD doğru bir amplifikasyonu garantiler.
 
VoicePriority i
 
VoicePriority i, gelişmiş uyumlu bir FM stratejisidir. VoicePriority i sınıf gürültülü olduğunda ek kazanç sağlayarak FM sinyaline öncelik verir. Gürültü seviyeleri normale döndüğünde VoicePriority i FM ile işitme cihazının mikrofon sinyallerinin dengesini yeniden hızlı bir şekilde oluşturur.
 
Oticon Sensei, Çocukların yaşam biçimleri göz önüne alınarak geliştirilmiştir.
 
Teknik Ozellikler
 
Etkileyici Dizayn
Speech Speech Guard E
YouMatic
Free Focus
Inium feedback shield
Spatial Sound Premium
ConnectLine