SUPER

SUPER

SUPER
İşitmenin gücü
Küçük, konforlu ve çok yönlü - WIDEX SUPER alanında ilk defa super power segmentinde RITE teknolojisini sunuyor.  
   
SUPER:
Yüksek ses sunma gücüne sahiptir 
konuşmaların anlaşılması için kazanç ayarı mevcuttur  
geribesleme yoktur / uğuldamaz 
uzun bir pil ömrüne sahiptir 
Her gün, gün boyu kullanıma yönelik olarak tasarlanmıştır 
sağlam ve şık bir tasarıma sahiptir 
size, gerek hafif ila orta şiddetli, gerekse orta ila şiddetli işitme kaybı için iki hoparlör seçeneği ve bunun yanı sıra çeşitli kulaklık uçları ve kulak kalıpları sunuyor. Bu çok yönlü model, daha iyi lokalizasyon için InterEar özellikleri ile birlikte gönderiliyor.
 Tasarıma entegre FM alıcısıyla (sadece VSD modeli), dershanelerde / ders anlatımlarında kullanım için optimize edilmiştir
Elde edeceğiniz faydalar hakkında daha fazlasını okuyun
 
 
SUPER ÜRÜN YELPAZESI
SUPER440
 
Son teknoloji SUPER440 işitme cihazı kalabalık ortamlarda ortama hakim konumlandırmanıza ve bu sese odaklanmanızı sağlayan bir dizi gelişmiş özellikle donatılmıştır. SUPER440 ayrıca rahatlamanıza yardımcı olmak veya kulak çınlamasını önlemek için rastgele ve armonik sesler çalan devrim niteliğindeki ses tonu ve rahatlatma programı ZEN ile donatılmıştır.
 
SUPER440 size daha fazlasını duyma olanağı sunar, sesin geldiği yönü daha iyi belirlemenize yardımcı olur, her tür hava koşulunda tüm gün kullanılabilir; tüm bu özelliklerine rağmen çok küçük ve şık görünümlü bir RITE çözümüdür.
 
SUPER440 tüm DEX cihazları ile uyumludur.
SUPER220
 
SUPER220 işitme cihazı, makul bir fiyata temin edilebilecek güçlü, kablosuz bir işitme cihazıdır.
Size işitmenin gücünü sunarken, konfor avantajlarını ve ses netliğini sağlayan küçük, hava koşullarına dayanıklı ve şık bir işitme cihazı özelliğini de beraberinde getirir. Öte yandan, akıllı tasarımı rüzgâr gürültüsünü 18 dB’ye kadar azaltır. SUPER220, işitme cihazı kullanıcılarının, kuş cıvıltıları ve çocuk sesleri gibi yüksek frekanslı sesleri işitmelerine yardımcı olan Audibility Extender (Duyma Aralığı Genişletici) özelliğine sahiptir.