Oticon İntiga

Oticon İntiga

Daha İyi İletişim ve Daha Çok Eğlence
Oticon Intiga ve ConnectLine engel veya sıkıntı olmadan iletişim ve eğlencenin tadını çıkartmak isteyen kişiler için ideal bir opsiyondur. Sadece tek bir tuşa dokunarak, telefon çağrılarının, müziğin ve TV'nin tüm kontrollerini elinizde tutmanızı sağlar. ConnectLine, TV, telefon veya müzik çalardan gelen sesi doğrudan işitme cihazına iletir. Kullanım kolaylıklarının birleşimi ve önemli ölçüde iyileştirilmiş işitsellik ile ConnectLine kullanıcısına, ailesi ve dostları ile sürekli bağlantıda kalma imkanı sunar.
 
.
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Benzersiz Özellikler, Benzersiz Deneyim...
Oticon Intiga üstün özellikleriyle her zaman bir adım önde....
 
Speech Guard
Oticon’un ünlü ve başarılı Speech Guard sinyal işleme yöntemi, karmaşık ses ortamlarında bile konuşma sinyalleri için daha kararlı ve tutarlı bir artırım sağlayarak, geleneksel sıkıştırma sistemlerinin sınırlarını aşmak için tasarlanmıştır. Bu teknoloji sinyal girdisini kullanıcının sağlam kalan dinamik aralığına yerleştirir. Speech Guard oluşan hızlı ses değişimlerine ani tepkiler vererek, istenmeyen seslerin rahatsız edici ve sıkıntı veren etkilerini azaltır.
 
Uzamsal Ses
Ses sahnesini düzenlemek hem gürültüd ekonuşmaları anlamanın temelidir hem de doğru, konforlu ve kolay dinlemenin temelidir.Oticon’un benzersiz ve güçlü etkili kablosuz bağlantı sistemi özellikle ses kaynaklarından gelen seslerin ve mekana ait yön bilgilerinin kalitesini korumak için tasarlanmış çift taraflı işlem kapasitesi sunmaktadır.
 
Adaptasyon Yönetimi
Intiga'da kullanılan Oticon’un Adaptasyon Yönetimi ilk kullanıcıların cihaza alışma sürecinde olan ihtiyaçları ile daha uyumlu olması için geliştirilmiştir. Amaç bütünüyle cihazın faydalarını daha belirgin hale getirmek, hastanın cihaza ve seslere alışma sürecini anlamlı olarak kısaltmaktır.
 
Gelişmiş RISE 2
RISE 2 platformu performanstan ödün vermeden, daha küçük boyutta ve daha kapsamlı işlemlerle gelişmeye devam etmektedir. Hiç bir Oticon kulak arkası işitme cihazında olmadığı kadar düşük pil tüketimi ile güç verimliliği artırılmıştır. Bu sayede kablosuz bağlantı imkanları, şimdi 10 numara pil kullanan cihazlarda da sunulmaktadır.
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Tasarım Harikası RITE Stili
Oticon Intiga'nın küçük tasarımı onu son derecede çekici kılıyor. Kulağınızın içerisine giden ultra ince ses teli neredeyse görünmez. Hayal edemeyeceğiniz ses kalitesi sunan Kulak İçi Hoparlör (RITE) konsepti hem fonksiyonel hemde oldukça kibar.
 
Standart özellikler:
 
Speech Guard
Otomatik Adaptasyon Yönetimi
Uzamsal Gürültü Yönetimi
Binaural İşlemler (sıkıştırma)
Binaural Senkronizasyon (otomatikler)
Binaural Dinamik Feedback Önleme 2 (DFC2)
Çok bantlı Adaptif Direksiyonalite
Direksiyonalite Otomatikleri
Üç Aşamalı Gürültü Yönetimi
Yapay Zeka, Premium [+]
Frekans Uygulama Alanı, 10 kHz
Öne Odaklanma
Hafıza
Yaşam boyu öğrenme
Beş kimlik
Dört kullanıcı programı (Streamer ile)
Streamer & ConnectLine uyumlu
Power Bass veya Müzik Genişletme
VAC, NAL-NL1, NAL-NL2 ve DSL v5.0a [i/o]
In-situ odyometre
nEARcom Kablosuz programlama