Oticon GO PRO

Oticon GO PRO

"En Ekonomik Dijital Çözüm"...
Son derece rahat bir yaşam tarzına sahip, evde oturup televizyon karşısında vakit geçirmekten hoşlanan ve müzik dinleyen ya da en favori hobisini sürdüren ve aynı zamanda kristal berraklığında bir ses kalitesi ve son derece kolay kullanıma sahip bir işitme cihazı arayan biriyseniz size Go Pro’yu sunmaktan büyük mutluluk duyarız.
 
Ses kalitesi ve genel özellikler
 
Go Pro size gündelik dinleme ortamlarınızda, arkadaşlarınızla sohbetlerinizde ve aile toplantılarınızda son derece temiz ve dijital olarak işlenmiş ses sağlayacak.
 
Son derece etkin direksiyonel mikrofonlar ile donatılmış Go Pro gürültülü ortamlarda konuşmaları çok daha net duyabilmenize olanak sağlayacak. Her durumda konuşma sesinin size net ve anlaşılır sunulmasını sağlayan Go Pro, bunun için gerekli tüm dijital özelliklere sahiptir
 
 
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Performans artık çok daha ekonomik...
Fiyat olarak son derece uygun ve performans olarak beklentilerin çok ötesinde! Go Pro sınıfının en iyisi. Evde ya da dışarıda Go Pro’ya son derece güvenebilirsiniz. Go Pro elbette tamamen otomatik ve kullandığınızda kulağınızda olduğunu fark edemeyeceksiniz bile.
 
Go Pro Temel İşitme Bakımına Yeni Bir Standart getiriyor
 
Go Pro' nun güçlü özellikleri, ekonomik fiyatlı işitme bakımı çözümleri arasında onu en isabetli ürün kılıyor. Hafif dereceli işitme kaybından, ileri dereceli işitme kayıplarına kadar tüm işitme kayıplarına uyum sağlayabilem model çeşitliliği, gelişmiş özellikleri ve kullanıcıya sunduğu seçenekler sayesinde kullanımı son derece kolay.
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Go Pro'nun benzersiz özelliklerine daha yakından bakın...
Gürültü azaltımı
Go Pro modülasyon bazlı bir gürültü yönetim sistemi uygulayarak gürültülü ortamlarda konuşma sesini koruyan bir azaltım uygular. Sonuç her türlü dinleme ortamında konuşma seslerini daha iyi ayırt etmenizi ve konuşmaları daha kolayca anlamanızı sağlar.
 
OpenEar Acoustics - Açık kulak akustiği
İşitme cihazı kullanıcıları, kulak kanallarını kapatan rahatsız edici kulak kalıplarından ya da kulak kanalının içerisinde kullanılan sıkı sıkıya montaj yapılmış kanal içi işitme cihazı kullanımından çoğunlukla şikayetçidirler. Sebebi ise sıkı sıkıya kapatılan kulak kanalının içinde gerçekleşen basıncın bir tıkanıklık hissine sebep olması ve kullanıcının kendi seslerini olduğu gibi duymamalarıdır. OpenEar Acoustics ve Dinamik Feedback İptali sisteminin desteği sayesinde açılabilen geniş havalandırma kanalları, ıslık sesi riskinden uzak, temiz ve doğal bir ses kalitesi sağlar. Havalandırma kanalı sayesinde kulak kanalı içerisindeki basınç azaldığından tıkanıklık hissi büyük oranda azalır ve yerini konforlu bir dinleme ortamına bırakır. Genel olarak işitme cihazı kullanım konforu ve ses kalitesi  zenginleşir .
 
Açık Uygulama – Corda
Go Pro son derece estetik bir görünüme sahip Corda uygulaması ile kullanılabilir. Corda uygulaması çok iyi bir ses kalitesine sahip olmanızı sağlar. Açık kubbe, güçlü kubbe ya da kişiye özel kalıp seçenekleri mevcuttur.
 
Go Pro rasyoneli
Go Pro, dünyanın en çok bilinen NAL-NL1 hesaplama yöntemini kullanır.
 
Direksiyonalite - yönlendirmeli mikrofon
CIC/MIC ve ITE/BTE Power Omni modelleri haricinde tüm modeller iki farklı direksiyonalite moduna sahiptir. Her yöne (Omni) ve sabit yöne (fixed) modları arasında manuel olarak geçiş yapılabilir.
 
Yeni pil yuvası
Go Pro kulak arkası modelleri, modern ve güçlendirilmiş bir pil yuvasına sahiptir.Dış yüzey  değiştirilmiş ve pil yuvası çelik mil ile menteşelenmiştir.
 
Go Pro canlı demo
Uygulama esnasında Genie programı ile işitme cihazları programlama işlemleri gerçekleştirilirken, amplifikasyon ve gürültü azaltımının çalışmasını gösteren canlı yayına erişim sağlayabilirsiniz.
 
Standart Özellikler
 
Sabit yönlü mikrofon
2 Power Omni (her yöne) modeli.
Gürültü azaltımı
OpenEar Acoustics™ - Açık kulak akustiği
Dinamik Feedback İptali
3 ayarlanabilir program
NAL-NL1
4 kanal
Program değişikliği ve pil bitim ikazı için sesli uyarı
Standby - bekleme fonksiyonu
Aşamalı açılış ve melodi