Oticon Nera

Oticon Nera

Oticon Nera : işitme Dünyanızın Yeni Biçimi
Oticon Nera, yeni inium platformu üzerinde üretilmiş ve gelişmiş cihazlar kategorisinde en iyi performansı sunan işitme çözümümüzdür. Nera’daki odyoloji kullanıcılarda çeşitli durumlarda gelişmiş dinleme performansı sunar. Ve her biri kullanıcının kişisel dinleme tercihlerinin ve ihtiyaçlarının karşılanmasına izin verir.
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Oticon Nera, hafif orta dereceden ileri ve çok ileri dereceye kadar olan tüm işitme kayıplı kişilere uygun
Oticon Nera, hafif orta dereceden ileri ve çok ileri dereceye kadar olan tüm işitme kayıplı kişilerde uygulanabilir. Nera ailesi yeni kompakt kanal içi modellerden kulak arkası modellere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Model seçenekleri yeni kablosuz bağlantı özelliklerine sahip Görünmez Kanal İçi (IIC), Tamamen Kanal İçi (CIC) ve yeni tasarım RITE modelleri ile mükemmeli arayan kullanıcılara en iyi çözümü sunar. RITE cihazları Oticon’un miniFit hoparlörlerini ve BTE cihazları yeni Corda miniFit ince hortumlarını kullanarak, miniFit yumuşak kubbelerinin ve kişisel mini kulak kalıplarının kendi aralarında paylaşılarak kullanılmasına olanak sağlıyor.
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Gelişmiş Uzamsal Ses
Çift taraflı bir uygulamada Gelişmiş Uzamsal Ses kullanıcıların çevrelerindeki ses ortamını daha iyi düzenlemesini sağlar. Geniş bant aralığı, düz frekanslı yanıtı ve gerçek zamanlı iki taraflı sinyal işleme sayesinde Gelişmiş Uzamsal Ses, fiziksel bir ortamın doğal özelliklerini ve içindeki ses kaynaklarının daha fazla aktarılmasına yardımcı olur.
 
 
Gelişmiş YOUMATIC teknolojisi
YOUMATIC hastanın kişisel ihtiyaçlarına ve ses dinleme tercihlerine göre programlanan özel bir otomatik sistemdir. Gelişmiş YOUMATIC teknolojisi çeşitli ses ortamlarında yönelme etkisini gürültü azaltmayı, geçici yönetimi ve sıkıştırma oranlarını ayarlayarak Nera’daki ses işlemeyi kontrol eder.
 
 
INIUM FEEDBACK kalkanı 
Inium feedback kalkanı Oticon Inıum platformunda uygulanan etkili bir feedback koruma sistemidir. Inium feedback kalkanı sinyal kalitesi veya işitilebilirlikten ödün vermeden feedbackten koruyan ve iki feedback prensibini birleştiren bir hibrit sistemdir. Feedback riski olan durumlarda feedback’i önlemek için gerçek zaman fazında feedback önleme ve frekans değişikliği arasında en iyi opsiyonu uygular.
 
 
Teknik Ozellikler
 
Etkileyici Dizayn
Speech Speech Guard E
YouMatic
Free Focus
Inium feedback shield
Spatial Sound Premium
ConnectLine