Oticon Chili

Oticon Chili

Güç , Her Zaman
Oticon Chili orta seviyeden ileri ve çok ileri seviyeye kadar isitme kayıplı insanların özel ve farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek küçük ve çok güçlü bir isitme cihazıdır. 13 numara pil kabinli kulak arkası modelleri hızlı kontrol ve görsel ses ikazları sunar.
 
RISE 2 platformu ile güçlendirilen, Chili birey için çok gerekli olan konusma dinamiklerini muhafaza etmek için Speech Guard sinyal islemcisini kullanır. Chili aynı zamanda TV, sabit ve mobil telefon kullanımı için ikinci nesil ConnecLine serisi kullanımı ile birlikte FM/DAI ve T-coil baglantısına da olanak verir.
 
Doğal Etkileşim
ConnectLine bileşenleri ile Oticon Chili daha fazla işitsel etkileşimi daha az stres ile elde etmeye olanak sağlar. ConnectLine TV, sabit ve mobil telefon gibi modern eğlence ve iletişim aletlerine kablosuz ulaşımı mümkün kılar.
 
Connect[+] ek olarak Power Bass ve Music Widening müzik dinleme deneyimini zenginleştirir.
 
.
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Chili'yi Keşfedin...
Anlamanın Gücü
Speech Guard konuşmaya öncelik verir ve konuşmacıyı seçmede, takip etmede ve dinlemede harcanan eforu en aza indirmeyi amaçlar. Sinyal sürekliliğini sağlarken konuşma dinamiklerini muhafaza eder ve konuşmacıya odaklanmaya yardımcı olmak için değişen ses seviyelerini sabit tutmaya çalışır.
 
Uzamsal Gürültü Yönetimi gürültülü çevrelerde dinlemeyi kolaylaştırır.
 
Chili aktif Uzamsal Gürültü Yönetiminden kullanıcının hangi durumlarda faydalanılabilineceğini belirlemek için dinleme çevresini binaural olarak analiz eder. Bir tarafta baskın bir gürültü olduğunda, dinleme eforunu azaltmak için sinyalin net olarak alındığı kulak otomatik olarak öncelikli olarak tanımlanır.
 
 
 
Behind - The - Ear SP (SP BTE) - Süper Güçlü Kulak Arkası Modeller
Chili kulak arkası model seçeneği ile beğeninize sunulur. Yüksek teknoloji ürünü tasarımı ve küçük boyutlarıyla dünyanın en güçlü 13 pil kullanan işitme cihazıdır.
 
 
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Üstün Özellikler...
- Speech Guard
- Uzamsal Gürültü Yönetimi
- Binaural Dinamik Feedback Iptali 2 (DFC2)
- Binaural Islem
- Binaural Senkronizasyon
- Binaural Dokunmatik Düğme Koordinasyonu
- Kendi Sesim
- Multi Bant Adaptif Direksiyonalite
- OtoTelefon Programı
- Sessiz konumlu Analog ses kontrolü
- Sessiz konumlu program düğmesi
- Hafıza (veri kaydı)
- Streamer & ConnectLine opsiyonu
- Power Bass
- Music Widening
- DAI ve FM opsiyonu
- Telecoil Uygulama
- DSEsp, DSL v5.0a m[i/o], NAL RP ve NAL-NL1 rasyonelleri
- Overall loudness trimmeri
- In-situ odyometresi
- Kablosuz nEARcom kullanımı