Oticon GET

Oticon GET

"Tüm Seviyeler İçin En Uygun Fiyatlı İşitme Çözümü"...
Oticon Get uygun fiyatlı işitme çözümü sunan bir ürün ailesidir. Oticon Get, dinleme konforu ve konuşma anlaşılırlığı gibi odyolojik kavramların sunulmasını sağlayan başlangıç seviyesinde bir işitme çözümüdür.
 
Get, standart modeller ve güçlü kulak arkası modellerle birlikte, kişisel kulak içi ürünlerin hepsini sunmaktadır. Bu ürün ailesi hafif işitme kayıplarından ileri ve çok ileri derecede olan işitme kayıplarına kadar uygulanabilir.
 
 
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Daha iyi işitme için ...
Açık Kulak Akustiği
Get açık kulak uygulamasını ince hortumlu -Corda2- ve yumuşak kubbelerle sunmaktadır. Corda2 çözümünün estetiği ve dış kulak yolunda tıkanıklık hissini etkili olarak azaltması, gizli görünüm ve konforlu dinleme imkanı sağlamaktadır.
 
Direksiyonalite
Surround, Split veya Tam Direksiyonalite seçimi kişisel ihtiyaçlara göre arka plan gürültüsünü azaltmanızı sağlar. Birçok program sayesinde en faydalı direksiyonalite modu her bir dinleme durumu için düzenlenebilir.
 
Gürültü Yönetimi
Gürültü yönetim sistemi öncelikle en az konuşma bilgisi içeren frekanslarda gürültüyü azaltan konuşma ağırlıklı bir yaklaşım kullanır.
 
Sollicitudin vitae, sodales in odio
Üstün Özellikler
Frekans alanı 6.5 kHz
Açık kulak akustiği
Corda2 ince hortumlu ve boynuzluversiyonlar
Nano-kaplamalı BTE’ler
Direksiyonalite: Surround, Split Dir veTam Dir (manuel)
Gürültü Yönetimi (modülasyon)
Dinamik Feedback Önleme DFC2
4 kullanıcı programı
Telecoil, DAI & FM opsiyonları
NAL-NL1, NAL-NL2, DSL v5.0a m[i/o]
4 uygulama bandı
Adaptasyon Yönetimi (manuel)
In-situ Odyometre